Közde demle çayımı, hasretinle beni demlediğin gibi tam kıvamında. Dudak payı bırakmayı da unutma bardağımda bıraktığın gibi ruhumda. Çaya şeker katmana da gerek yok senin yanında. Çünkü senli her an zaten şeker tadında. Gözlerin benim için en güzel manzara, fazlası nafile onlar olsun yeter karşımda. Seninle ya da hayalinle... Bir demde değil her demde aşkı yudumluyorum zaten bu dünyada...

An olur, dünya gelir üstüne. Dertler dizi dizi dizilir boğazına yutkunamazsın.

Sıkıntılar dağ olur sarar ruhunu, nefes almak zorlaşır.

Ne zihninin konuşacak hali kalır, ne de kalbinin.

En sevdiğin şeylerin bile tadı kaçar uzaklara.

 

Bir zamanlar neydi o eski şarkılar, Neydi o eski dostluklar, biri düşse bini ahh derdi eskidendi o anılar. Bizler sizlerle sizin gibi yüreği saf ve temiz duygular barındıran kardeşlerle bir arada olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Eskidendi demeyeceğiz yeniliğin içinde eski yaşatacağız ve sizlerle var olmaya devam edeceğiz.

Radyo Birzamanlar, adından da anlaşılacağı üzerine geçmişi günümüz çağı üzerine, yeni nesillere gerçek dostluğu, arkadaşlığı, kardeşliği hatırlatmak ve bu hedef üzerinde ilerlemeyi sürdürmek adına ilerleyen bir anlayıştır.

 Radyo ilk 19 Nisan 2007 tarihin de İki Kardeşin Müziklere olan hayranlığı ve dostça kardeşçe bir net ortamı kurma fikri ile yayın hayatına başladı. İlk olarak flatcast platformunda hem müzik hem sohbet imkanı sağlayan hizmetimiz zamanla inanılmayacak bir kitleye ulaşmıştır. Zaman la chat ortamındaki sözlü saldırılarla baş etmeye çalışsakda, süre ortamı gergin bir hal aldırınca chat ortamı kaldırılıp sadece ses yayınına yönelmiştir. Yayınlarımız Ayten Alpman’dan hepsi grubuna – Fusun Önal dan Bendenize bütün zamanlarda bulunan parçaları barındırmaktadır. Geçmişe damgasına vuran tüm şarkıları elimizden geldiği kadar sizlerle paylaştık.

Gönül Dostu & Birzamanlar

Telif hakkı olan sanat eserlerini korumak adıyla Radyobirzamanlar yayın hayatını durdurmuştur.

Yayın olarak net ortamında bulunan bir aile ortamı sıcaklığı ve dostluğu barındıran

“Radyo Gönül Dostu” radyosuna rastgeldim. Sizlerede yürekten tavsiyede bulunacağım bir radyo

Gönül Dostu & Birzamanlar ismiyle “GÖNÜL DOSTU” radyosunu paylaşmaktan gurur duyarım.

https://radyogonuldostufm.tr.gg

Herkese iyi dinlemeler

Chat ortamıda ilerki zamanlar da sitemize eklenecektir.